В избранное

X-Gold Estate

75 предложений
2-комн. новостройка - м. Ази Асланов - 69 м² (1)
2-комн. новостройка - м. Ази Асланов - 69 м² (2)
2-комн. новостройка - м. Ази Асланов - 69 м² (3)
2-комн. новостройка - м. Ази Асланов - 69 м² (4)
2-комн. новостройка - м. Ази Асланов - 69 м² (5)
2-комн. новостройка - м. Ази Асланов - 69 м² (6)
2-комн. новостройка - м. Ази Асланов - 69 м² (7)
176 400AZN
2 560 AZN/м²
Продаётся 2-комн. новостройка 69 м², м. Ази Асланов
2-комн.
Новостройка
69 м²
Площадь
8 / 20
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

Mülk ALLAHa məxsusdur!
Həzi Aslanov metrosunun çıxışına yaxın, cəmi 300 metr məsafədə yerləşən Akkord yaşayış kompleksində 2 otaqlı tam təmirli mənzil bütün əşyaları ilə birlikdə satışa təqdim olunur. Ümumi sahəsi 69 m² olan mənzil 20 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində yerləşir. Mənzil orta blokda yerləşdiyi üçün həm istilik qorunması, həm də sakit və komfortlu yaşayış baxımından üstün mövqeyə malikdir. Mənzil yüksək keyfiyyətlə və zövqlə təmir olunmuşdur. Təmir zamanı keyfiyyətli materiallardan istifadə edilmiş, divarlarda premium İtaliya istehsalı oboylar tətbiq olunmuşdur. Mənzil geniş, işıqlı və yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Ev demək olar ki, bütün əşyaları ilə birlikdə satılır (1-2 kiçik əşya xaric). Otaqlarda böyük və geniş şkaflar mövcuddur ki, bu da əlavə rahatlıq və saxlama imkanı yaradır. Kommunal xətlər tam qaydasındadır: • Qaz daimidir • Su daimidir • İşıq daimidir • İnternet xətti mövcuddur Binada həm sərnişin, həm də yük üçün 2 ədəd işlək lift fəaliyyət göstərir. Yaşayış kompleksi tam məskunlaşmış və rahat infrastruktura malikdir. Mənzilin çıxarışı (kupçası) mövcuddur və ipoteka ilə satışa tam yararlıdır. Sənədlər tam qaydasındadır. Ərazi baxımından çox əlverişli mövqedə yerləşir. Yaxınlıqda: • Həzi Aslanov metrosu • Marketlər və ticarət obyektləri • Məktəb və uşaq bağçaları • Aptek və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir.